uygulayıcılık sertifika programı - Kuantum Düşünce Tekniği
16797
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16797,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

uygulayıcılık sertifika programı

kuantum düşünce tekniği uygulayıcılık sertifika programı

K

uantum Fiziğine göre evrendeki her şey tek bir dinamikle birleşir.

İnsan ve evren birdir ve aynı dinamiklerle bir arada tutulur.

Madde, birikmiş enerjidir.

“Kuantum Düşünce” insanlığın ortak bilinç alanının dinamiğini temsil eder.

Bütün evreni tekâmül ettiren enerjiyle işbirliğine girildiğinde; insan, “kişi” olmanın sınırlı olanaklarını aşar, “bütün” ün gücüne ulaşır.

İnsanın doğumundan başlayarak, çevreden aldığı mesajlar, oluşan sahte bir benliğin otomatik refleksleri biçiminde cereyan eder.

Kişi, çözümsüz görünen otomatik reflekslerini, kendi yarattığı düşünce kalıplarının sonucu meydana gelen hayat döngülerini, çoğunlukla “kader” olarak tanımlar.

“Kuantum Düşünce Tekniği” uygulama seansları alan kişi, yaşadığı olaylar ile kendi düşünce kalıpları arasındaki bağı fark eder.

Şu anda yaşamakta olduğu her şeyin, geçmişte yarattığı inanç kalıplarından oluştuğunun farkına varır.

Korku, endişe, suçluluk, kaygı; aslında güvende olma ihtiyacından kaynaklanan, varsayımlardan üretilen illüzyonlardır.

“Kuantum Uygulayıcılık Eğitimi”, sadece kişinin çözümsüz görünen sorunlarını değil, tüm hayatında pozitif değişimler getiren (bolluk, bereket, mutluluk) üst bilinç halidir. Ve en derindeki hücresel bellek değiştiği için kalıcıdır.

“Kuantum Uygulayıcılık Eğitimi” R. Şanal tarafından geliştirilen, özgün uygulama tekniklerini içeren bir eğitimdir.

Not : Eğitim Süresi 20 Aydır.

kuantum düşünce tekniği uygulayıcılık eğitimini başarıyla tamamlayıp sertifika almaya hak kazananlar

Ayten ÇATLI , Derya KARADUMAN , Gülnur KÜÇÜKKÖYLÜ , Gülseren ÖZEN , Kerem VURAL , Saime YALÇINKAYA , Seda ÜNER , Seniye AKSOY , Serpil COŞKUN , Sevilay DOĞAN , Süleyman ARABUL , Sıdıka Özlem DÖNERTAŞ , Yasemin BOLIŞIK

kuantum düşünce tekniği uygulayıcılık eğitimini başarıyla tamamlayıp “entegrasyon eğitimi” alarak yenileyenler

Ayla UÇKUN , Ayşegül DENİZLİ , Bahriye İNCİRMEN , Edine SÜLEYMANOĞLU , İpek GEZER , Levent SAKIZ , Nurten ENGİNSEL , Özgü TEPE , Semra BALOĞLU , Sevgi MÜFTÜOĞLU , Suzan ULU , Umay KARABECE , Yasemin ÇATAL

** Eğitim alanlar, her yıl, eğitim standardını sürdürebilmek ve koruyabilmek için entegrasyon eğitimi almalıdır. Bu eğitimi almayan kursiyerler, bu standardın altında kalacaklarından sertifikaları geçersiz olacaktır.

BİZE ULAŞIN

0 (532) 171 5302