paket program - Kuantum Düşünce Tekniği
17337
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17337,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

paket program

paket program

P

aket Program çalışmaları, bir veya iki gün sürmekte olup R.Şanal’ın liderliğinde asistanlarıyla birlikte uygulanmaktadır.

Bu çalışma, kişiye özel yapılan bir çalışmadır. Gün boyunca “Kuantum Teknikleri”yle çalışmalar yapılmaktadır.

Kişinin “şimdi” yaşadığı sorunların ilkel beyin düzeyindeki stratejisi belirlenir ve bunlar değiştirilir.

Artık olaylar karşında düşünen, karar veren, kişinin aklıdır; yani gelişmiş beyindir.

Böylelikle iş hayatındaki, evlilik ilişkisindeki, sağlık konusundaki sorunlar (Bunlar, insanın kendi beyninin yanlış stratejilerinin sorunudur. Örneğin; sevgisiz kalmamak için kalbini sevgiye kapatmak ya da kötü bir insan olmamak için fakir kalmak gibi) çözülmeye başlar.

“Kuantum Düşünce” üst nitelikli bir düşünme biçimidir. Sıradan düşünce biçimleri, kendisini tekrar eden, etkisiz ve sınırlı enerjilerdir. Değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur. Daha çok vehim, kuruntu, başıboş hayaller biçiminde akar. Oysa Kuantum Düşünce derin düzeyde, atom altı alanda etkili olabilecek tarzda bir yaratıcı düşünme biçimidir.

Özel bir bilinç düzeyine girerek, özel olarak kurgulanmış, sözel ve imgesel oluşumları içerir.

Bu düzeyde insan, kendi hayatının efendisi durumuna geçer.

“Kuantum Düşünce” daha da ilerisi, ortak zeka alanında işlem yapar. Bütün evreni tekamül ettiren enerjiyle işbirliğine girildiğinde, siz bir “kişi” olmanın sınırlı olanaklarını aşar, “bütün” ün gücüne ulaşırsınız.

O zaman da gücünüz tabii ki “bütün”ün gücüne eşit olacaktır.

BİZE ULAŞIN

0 (532) 171 5302